دانلود whmcs 7

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۳.۸]

تمامی کسانی که هاستینگ دارند با سیستم WHMCS اشنایی کامل رو دارند این سیستم با امکانات بی نظیر و با امنیت بالا تمامی خواسته های هر مدیر هاستینگی را برآورده کرده است. سیستم مدیریت هاستینگ WHMCS با ارئه نسخه های جدید همواره سعی بر اضافه کردن امکانات جدید و همچنین بهبود امکان های قبلی داشته و در صورتی که همیشه بروزرسانی این سیستم انجام شود تقریبا امنیتی در حد ۱۰۰ درصد ارائه خواهد نمود.

در جدیدترین نسخه این سیستم  نسخه Version 7.0 ارائه شده که فایل لایسنس نسخه ۶ برای این نسخه کار نمی کند و کل سیستم وریفای لایسنس آن تغییر کرده است، اگر آپگرید را به این نسخه انجام دهید باید حتماً به سرور whmcs متصل شده و نرم افزار را خریداری کنید تا لایسنس فعال شود، پس بهتر است تا ارائه نسخه نامحدود منتظر باشید.

۱- آپدیت خودکار WHMCS Auto Updater

این امکان شاید مهمترین امکان این ورژن باشه که بسیار کاربردی و مفید خواهد بود. با این امکان شما با یک کلیک سیستم خود را به جدیدترین نسخه ارتقا میدهید.

تذکر: در صورتی که بخواهید بروزرسانی خودکار انجام دهید باید قبل از ارتقا حتما و حتما فایل های زبان را از نام پیش فرض تغییر داده باشید و همچنین قالب های خود را نیز تغییر نام داده باشید در غیر اینصورت فایل های زبان و قالب شما به نسخه پیش فرض سیستم که زیاد جالب نیست بروزرسانی خواهد شد.

۲- امکان Spotlight TLDs

با این امکان جدید که اولین بار در این سیستم اضافه شده است میتوانید ۸ دامنه ای که بیشترین ثبت شده در بین کاربران خواهد بود را به نمایش دهید. با این کار کاربران شما بیشتر تمایل به ثبت پسوند های پرطرفدار خواهند شد.

۳- امکان Simple Product Configuration

این امکان برای کانفیگ محصولات به روشی ساده تر از قبل خواهد بود که از کنترل پنل های cPanel ، DirectAdmin و Plesk پشتیبانی میکند که از جمله ویژگی های جدید این امکان اضافه شدن امکان کشیدن و رها کردن (dropdown) می باشد.

۴- امکان Quick Start Setup Wizard

اگر شما از کاربران جدید استفاده کننده از whmcs هستید این امکان مخصوص شماست. با این امکان یک سیر در کل سیستم انجام خواهید داد و هر قسمت از سیستم نیاز به کانفیگ دارد به شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید تغییرات و کانفیگ های خود را انجام دهید. سیستم راهنمای شماست!

۵- امکان PHP 7.0 Compatibility

همونطور که قبلا به شما در مطالب قبلا قول این امکان را داده بودیم در این ورژن سیستم کاملا با نسخه ۷ php سازگار خواهد بود و میتوانید در هاست خود از نسخه ۷ پی اچ پی استفاده کنید نسخه ای که جدیدترین نسخه php بوده و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. البته قابل ذکر است که همچنان نسخه php ورژن ۵٫۶ هم با این اسکریپت سازگار خواهد بود اما سایر نسخه های همچون ۵٫۵ و ۵٫۴ و ۵٫۳ و غیره توصیه نمیشوند! این نسخه ها علاوه بر ناسازگاری احتمالی از امنیت کمتری برخوردار بوده و حتی توسط php پشتیبانی هم نخواهند شد. پشتیبانی نشدن این نسخه ها نشانه ای از امنیت پاییین خواهد بود چرا که در صورت شناسایی باگ در این نسخه ها نسخه پچ امنیتی ارائه نخواهد شد.

دانلود

https://download.whmcs.com

(این نسخه اصلی از سایت whmcs.com دریافت شده است و نیاز به خرید لایسنس معتبر دارد)

برای تهیه لایسنس WHMCS کلیک کنید (با قابلیت بروزرسانی آنلاین)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.