ثبت دامنه IR. تمدید دامنه IR.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

banner3_image-300x243

ثبت آنلاین دامنه ir. + تمدید دامنه ir. + ثبت دامنه ir. + تمدید دامنه آی آر ir. , ارزانترین ثبت دامنه ir.

ارزانترین قیمت خرید ثبت دامنه / دامین برای مدتی محدود توسط دولت هاست ارائه میشود !

ثبت آنلاین دامنه  ]

برای ثبت آنلاین دامنه و یا تمدید آنلاین دامنه .ir آی آر خود بر روی پیوند های “ثبت دامنه .ir” و یا “تمدید دامنه .ir” بروید و در بخش ثبت سفار آنلاین دامنه، دامین مورد نظر خود را وارد و ثبت نمایید.

روش پرداخت مبلغ صورتحساب سفارش دامنه بسیار ساده است . شما میتوانید با استفاده از کلیه کارت های بانکی و رمز دوم کار صورتحساب خود را بصورت کاملا آنلاین پرداخت نمایید و یا با پرداخت مبلغ صورتحساب به یکی از ” شماره حساب های دولت هاست ” از طریق حواله یا فیش بانکی نسبت به پرداخت فاکتور اقدام کنید.

 

روش ثبت دامنه ir.

در صورتیکه ثبت دامنه خود را با شناسه مجاز انجام داده باشید و دامنه ثبت شده شما نیاز به مدارک یا تعهدنامه برای تایید نداشته باشد دامنه مورد نظر شما بصورت آنلاین پس از پرداخت موفق ثبت و رزرو خواهد شد، حدود یک روز کاری نیز زمان می برد تا دامنه شما توسط مرکز نیک بررسی و تایید گردد. در صورتیکه دامنه شما نیاز به ارائه مجوز یا کارت ملی داشته باشد معمولا تا ۲۴ ساعت پس از ثبت دامنه از طرف شما از طرف ایرنیک  ایمیلی مبنی بر ارسال مشخصات و مدارک دریافت مینمایید.

روش تمدید دامنه ir.

برای تمدید دامنه ir. ابتدا وارد پنل خود در سایت www.nic.ir شوید و شناسه دولت هاست یعنی dh181-irnic را در بخش تغییر رابط ها و بخش مربوط به معرفی نماینده جدید وارد نمایید . برای تمدید دامنه IR. قبل از سفارش آنلاین تمدید دامنه  بایستی تنظیماتی را در پنل خود در سایت NIC.IR انجام دهید که در راهنمای تمدید دامنه به این موارد با تصویر اشاره شده است.

 

روش ثبت دامنه یا تمدید دامنه

در پورتال کاربران دولت هاست روش ثبت دامنه و روش تمدید دامنه ir. بطور کامل توضیح داده شده است . بهتر است قبل از خرید دامنه یا تمدید دامنه در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ؛ این مقالات آموزشی را به دقت مطالعه نمایید .

 

ثبت آنلاین دامنه  ]

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت دامنه IR. تمدید دامنه IR.»

  1. بازتاب: مشکل تمدید دامنه IR - شیپوور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.