تعلیق برخی پسوندهای خارجی به علت تحریم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

برخی از اسامی که توسط Afilias Registry در مناطق یا کشور های تحت تحریم شناخته شده اند اکنون به حالت تعلیق درآمده اند. نام ها از منطقه حذف شده اند و در حال حاضر حل و فصل آنها متوقف شده است. اگر شکایت در مورد نام دامنه هایی از این قبیل را مشاهده یا دریافت کرده اید دلیل این امر است.

برای تجدیدنظر در مورد تعلیق ، ما نیاز به اصلاح و تأیید سوابق ثبت شده مربوط به این دامنه ها داریم.

لطفاً توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت داده هایی که ذکر شده است ، یعنی آدرس هایی که به نظر می رسد در کشورها یا مناطق مجازات شده باشد ، هرگونه به روزرسانی باید شرایط تأیید اضافی زیر را داشته باشد:

هر گونه اطلاعات ثبت شده ثبت شده باید به طور کامل و دقیق تأیید شود.
هرگونه اطلاعات ثبت شده ثبت شده به روز نشده نباید نشان دهنده ارتباط مستمر با هر کشور یا منطقه مجازات شده باشد.
– ثبت احوال باید از ثبت کننده تأیید کند که ، بر خلاف شواهدی که تا به امروز ذکر شده است ، که آنها مقیم کشور یا منطقه مجازات نیستند. این مدارک باید حداقل شامل ۱ شکل شناسایی رسمی و ۲ مدرک اثبات آدرس اخیر باشد (یعنی تاریخ ۳ ماه گذشته). این مدارک باید برای سوابق ما به اداره ثبت ارائه شود. یا

– متناوباً ، اگر تأییدیه کافی از مجوز OFAC وزارت خزانه داری ایالات متحده را دریافت کنیم که به ثبت کننده مربوطه اجازه می دهد در ارائه خدمات مشارکت داشته باشد یا در کشور یا منطقه مجازات مربوطه معامله کند ، ما این را می پذیریم ( لزوماً به تأیید شناسه نیز نیاز دارد)

پسوندها دامنه

AERO ASIA AUTOS BLUE BOATS
GLOBAL HOMES IST ISTANBUL LTDA
ME MOTORCYCLES SRL YACHTS AC
ARCHI BET BIO BLACK GREEN
INFO IO KIM LGBT LLC
LOTTO MOBI NGO ORGANIC OSAKA
PET POKER PRO PROMO RED
SH SHIKSHA SKI VOTE VOTO
PINK

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.