امکانات جدید در whmcs 7.9

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

امکانات جدیدی به نسخه whmcs 7.9 اضافه شده است از جمله امکان ارائه سرویس vpn روی آن و هوشمند سازی پرداخت پی پال در ادامه ترجمه پاسخ به سوالات توسط مدیر تیم توسعه را با هم می خوانیم…

تیم توسعه ما در چند ماه گذشته مشغول توسعه WHMCS 7.9 بوده و در این هفته ، من موفق شدم چند دقیقه فرصت بدست آوردم تا با دیوید ناییمر ، مدیر توسعه ما در WHMCS ، بنشینیم تا در مورد آنچه در WHMCS 7.9 و در بحث وجود دارد ، بنشینیم. آنچه انتظار داریم بنابراین زمان برای برخی از صحبت های واقعی!

س: سلام دیوید ، ما از شنیدن آنچه در WHMCS 7.9 پیش می آید ، هیجان زده هستیم ، چه می توانید به ما بگویید؟
استفاده از صورتحساب ، یک ماژول جدید PayPal با دکمه های هوشمند ، یک محصول VPN در پشتیبانی MarketConnect ، پشتیبانی SEPA و ACH برای پشتیبانی از Stripe ، ACH و USA برای GoCardLess

س: وای ، آنجا خیلی زیاد است. به نظر شما کدام ویژگی مهمترین چیز هیجان انگیز است؟
هوم ، من فکر می کنم که بسیاری از مردم با پی پال جدید هیجان زده و بسیار خوشحال می شوند. این گفته ، من فکر می کنم برای تعدادی از افراد مجموعه ویژگی استفاده از صدور صورت حساب ، پتانسیل جدید و غیرقابل استفاده ای را برای نه تنها آنچه که امروز می فروشند ، بلکه در آینده ای بسیار نزدیک نیز ارائه می دهد.

س: دکمه های هوشمند PayPal جالب به نظر می رسند. میتونید بیشتر درموردش به ما بگید؟
آخرین کار ما با پی پال واقعاً باعث افزایش تجربه کاربر پرداخت می شود. ادغام دکمه های هوشمند PayPal به خریدار اجازه می دهد تا به سرعت از طریق کارت اعتباری یا حساب پی پال ، که همه در یک مودال نرم و صاف بسته بندی شده است (و ثبت نام قبل از مشتری جدید) پرداخت کند.

س: به نظر می رسد اکنون صورتحساب مبتنی بر کاربرد تبدیل به کلمه ای مهم در میزبانی شده است. شما می توانید در مورد چگونگی این کار به ما بگویید؟
مشتریان می خواهند از میزان مشتری از منابع موجود خود سود کسب کنند. به طور خلاصه ، مجموعه ویژگی اولیه صورتحساب عکس فوری را ارائه می دهد ، که یک نوع صورتحساب مبتنی بر استفاده است. اکنون ماژول ها می توانند معیارهای داده را به هسته ارائه دهند. فرآیند صورتحساب ، به نوبه خود ، آخرین مقادیر را به دست می آورد و مطابق با تولید فاکتور ماه آینده موارد خط را اضافه می کند. برای معیارهای خاص یک یا دو تفاوت وجود دارد ، اما به طور خلاصه.

س: ما اخیراً چند دروازه پرداخت بدهی مستقیم / ACH / SEPA را اضافه کردیم. چرا اینقدر روی اینها تمرکز می کنی؟
دریافت این نوع پرداخت ها از مشتری ، پتانسیل هزینه های کمتری را که همه مشتری بالقوه از آنها دارند یا می خواهند از کارت های اعتباری برای خدمات استفاده کنند ، ندارند. برای ما ، تمرکز کمتر در مورد روندها و بیشتر در مورد ارائه گزینه هایی برای استراتژی تجاری شماست ، و این ادغام ها صرفاً چند تحقق نسبت به این اهداف هستند.

سؤال: VPN چیزی است که قبلاً در WHMCS ندیده بودیم. چه فکری برای راه اندازی این محصول وجود دارد و چگونه کار خواهد کرد؟
VPN یک ارتباط مطمئن و مطمئن برای ترافیک دیجیتال شما فراهم می کند. بدون آن ، شما می توانید ترافیک دیجیتال عمومی خود را در معرض خطر ربودن قرار دهید. خدمات SiteLock VPN یک راه حل مقرون به صرفه و چند پلتفرمی را ارائه می دهد که برای خودآمدی و مستقر در دستگاه های شخصی خود آسان است.

س: آیا چیزهای کوچکتر دیگری وجود دارد که می توانیم منتظر آن باشیم؟
ما در مورد چگونگی تأمین هسته تعامل با ماژول های دروازه که نشانگر پرداخت سبک بانکی است ، اصلاحات قابل توجهی را انجام داده ایم (ماژول های چک و debit مستقیم ، و همچنین موارد جدید SEPA و ACH). همچنین موارد لیست جدید قابل گسترش برای خدمات سرپرستی ، افزونه ها ، دامنه ها و لیست های لغو وجود دارد

س: آیا تیم توسعه در ساختن این ویژگی های جدید با چالش هایی روبرو بوده است؟
البته. اکثر آنها به خصوص مورد بحث نیستند. یک نکته ساده اما جالب اما نحوه انجام صورتحساب عکس فوری برای چیزی مانند استفاده از پهنای باند است. اکثر سیستم ها این کار را به صورت ماهانه در هر تقویم پیگیری می کنند. سرویس مشتری که از آن پهنای باند استفاده می کند ، لزوماً در شروع / پایان ماه تقویم صورتحساب صورت نمی گیرد. در حقیقت ، این سرویس ، در عمل می تواند به دلایل مختلفی از طرف مدیر صورتحساب شود. علاوه بر این ، فاکتورها برای دوره خدمات بعدی تولید می شوند. در حالی که مسئله استفاده از پهنای باند همان مورد موجود با هزینه های اضافه باند پهنای باند است ، به عنوان توسعه دهندگان ما نگران این هستیم که اولین باری باشد که برخی از کاربران این مسئله را مشاهده می کنند. ما سعی کرده ایم تا چیزی را طراحی کنیم که این وضعیت به ظاهر مشترک اما غیر شهودی صورتحساب اشتراک با موارد قبض پس از استفاده برای داده هایی که توسط یک سیستم از راه دور در یک دوره زمانی دیگر غیر از آنچه صورتحساب اندازه گیری می شود ، طراحی شود. قلنبه سلنبه).

س: چه زمانی می توان انتظار داشت که بتا موجود باشد؟
ما انتظار داریم که هفته اول بتا وارد شود.

س: و آیا تاریخی برای انتشار GA وجود دارد؟
ما به طور معمول پیش تولید ۴ هفته ای داریم ، بنابراین انتظار می رود در دسترس بودن کلی تا هفته ۳ دسامبر باشد.

س: آیا چیز دیگری دارید که می خواهید با مشتریان خود به اشتراک بگذارید؟
ویژگی های جدید را کاوش کنید! هنگام برخورد ، نسخه ای از بتا را بگیرید. تجربه خود را به ما اطلاع دهید: انجمن ها مکان خوبی برای گفتگو با جامعه و کارمندان هستند. این بازخورد به ما در درک نیازها و خواسته های مشتری کمک می کند. آن را به گزینه های طراحی و اولویت بندی ما برای اصلاحات اطلاع می دهد. از قبل ممنونم

1 دیدگاه دربارهٔ «امکانات جدید در whmcs 7.9»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.